گران‌ترین خودروهای ۲۰۲۲ را بشناسید

فهرست ١٠ خودروی لاکچری جهان / گران‌ترین خودروهای سال ۲۰۲۲ چند؟

مشروح این گزارش را اینجا بخوانید.

نهمین خودرو گران قیمت سال از برند لامبورگینی است؛ این خودرو وننو رودستر است، خودرویی سوپر اسپرت از محصولات لامبورگینی با تعداد تولید محدود که برای اولین بار در نمایشگاه خودرو ژنو در سال ۲۰۱۳ به نمایش درآمد و در حال حاضر ۴.۵ میلیون دلار قیمت دارد.

۲۲۳۲۲۷


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1661092/%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AFفهرست ١٠ خودروی لاکچری جهان / گران‌ترین خودروهای سال ۲۰۲۲ چند؟

هشتمین خودرو گران قیمت دنیا کونیگزگ سی سی ایکس آر ترویتا است که در حال حاضر ۴.۸ میلیون دلار قیمت خورده است؛ این خودرو با موتور ۴/۸ لیتری v-۸ قدرتی برابر با ۱۰۰۴ اسب بخار دارد. این اتومبیل با ذرات الماس روی بدنه خود، جلوه لوکسی ایجاد کرده است.

بوگاتی شیرون سوپر اسپورت ۳۰۰ پلاس نسخه تنظیم شده موتوری با قدرت ۱۵۷۸ اسب بخار در خود جای داده است. بوگاتی شیرون سوپر اسپرت ۳۰۰ پلاس به ۳۰ خودروی تولیدی محدود شد و ارزش هر کدام ۴ میلیون دلار است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بوگاتی شیرون سوپر اسپورت ۳۰۰ پلاس دهمین خودروی گران قیمت جهان در سال جاری است؛ بوگاتی اولین سازنده ای بود که از سرعت ۳۰۰ مایل در ساعت در پیستی در آلمان عبور کرد. خودرویی که به سرعت ۳۰۴.۷۷ مایل در ساعت رسید، نسخه ارتقا یافته بوگاتی شیرون بود. بنابراین، بوگاتی تصمیم گرفت تا تعداد محدودی خودرو را برای این ارتقا تولید کند.