25 هزار دستگاه خودرو سایپا در یک هفته فاکتور و شماره گذاری شد- اخبار خودرو – اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

کاظمی طرقی خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت ناوگان حمل خودرو به شهرستانها مشتریان گرامی که خودرو آنها تخصیص و پلاک گذاری شده است میتوانند با مراجعه به نمایندگیها و یا سایت اینترنتی درخواست تحویل حضوری خودرو خود را ثبت تا با هماهنگی نسبت به مراجعه و تحویل خودرو از گروه سایپا اقدام نمایند.

او گفت: با ادامه روند افزایش تولید در هفته پیش رو نیز برای تخصیص و تحویل بیش از 25 هزار دستگاه خودرو برنامه ریزی شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از سایپانیوز؛ حسین کاظمی طرقی افزود: با افزایش تیراژ تولید محصولات در گروه سایپا، با همراهی و همکاری پلیس راهور فراجا تخصیص و تحویل خودرو به مشتریان سرعت گرفته است که در هفته گذشته 25 هزار دستگاه خودرو فاکتور و شماره گذاری شد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2886324

او گفت: در هفته گذشته 21 هزار خودرو تحویل مشتریان شد و به دلیل کمبود ناوگان حمل خودرو امکان ارسال 4 هزار خودرو به نمایندگیها فراهم نشد.

او خاطر نشان کرد: در صورت تحویل حضوری، مشتریان گرامی از دو هفته بیمه بدنه رایگان و همچنین دریافت هزینه سفر به میزان هزینه حمل خودرو بهره مند خواهند شد.